BTMMO.com - World of Warcraft Social Networking

Feel free to talk about anything and everything in this board.
Total posts: 14
Joined: 3 year(s) ago
Achievement Points: 0
Posted 8:09 PM 11/17/2016
Uważam, że to bardzo rzadko, że szlak uruchomiony buta pasuje nogę tak dobrze, z absolutnym komfortem pozbawionej podrażnień, że nie pamiętam, co mam na sobie i po prostu stać się zagubiony w szlaku. Trzeba przyznać, że spędzają więcej czasu na myślenie o buty do biegania niż tylko o nikogo, więc te rzadkie sytuacje stają się poszukiwane, jak i moje nogi stają się bardziej wybredne znajdę to się dzieje coraz mniej. Chociaż byłem fanem każdej iteracji Nike Terra Kiger (przegląd pierwszego modelu, przegląd Terra Kiger 2), ta trzecia wersja jest absolutnie mój ulubiony szlak buty z ostatnich dwóch lat. Od Nike wypuścił parę około miesiąca temu, mam nosić nic innego dla mojej codziennej rutyny, niezależnie od ukształtowania terenu i warunków.


Nike Air zoom Terra Kiger 3 ($ 125) jest dość poważnym odstępstwem od pierwszych dwóch wersji tego buta. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Zach Miller noszenia na lokalnym uruchomić z powrotem w kwietniu, byłem dość przerażeni, decydując się na wizualny, że Nike zrujnował buta. Wyglądało to uciążliwe, przebudowany i ciężkie. Jako pozytywne opinie na bucie zaczęły www.butyrunning.com/air-huarache-damskie-c-2_10_12.html powierzchni, rekindled moje zainteresowanie i wiarę w Kiger jako buta ultra dystansach. A ja naprawdę bardzo zadowoleni z Kiger 2, nie mogłem go nosić przeszłość 50k na cokolwiek bardziej technicznym niż najbardziej maślany singletrackach.


Chociaż panuje subiektywność, uważają, że mam zarezerwowane ten rodzaj uznania dla nielicznych butów na przestrzeni lat.